1 2 3 4 5 6
mermer-sistre-kaplama-doseme-cila


Mermer yumuşak ve uzun ömürlü bir maddedir. Yüzyıllar boyunca gösterdikleri değişimle son halini alan mermerler, magmanın yer yüzüne çıkması ile uğradığı kimyasal reaksiyonların ürünüdür.


Firmamız Mermer uygulamalarında, Mermer Döşeme, Mermer Kaplama işlemleri yapmaktadır.


Mermer Kaplama Nedir?


Kaplama sözlük anlamı ile dış etkilere karşı korumak veya görünüşü daha hoş bir hale getirmek için cisimlerin yüzeylerinin başka bir madde ile örtülmesi işlemi anlamına gelmektedir.


mermer-sistre-kaplama-doseme-cila


Mermer Kaplama Binalar, Apartmanlar, Kurumlar, Okullar, Camiler, Medreseler, Alışveriş Merkezleri vb. benzeri bir çok alanda kullanılmaktadır ve kullanılabilmektedir.


Merdiven sahanlık başları, Apartmanların girişlerinde, Dış cephelerde tamamen mermer kaplama kullanılır...


Mermer kaplama için çok titiz ve çok dikkatli çalışılması gerekmektedir.
Çünkü yapılan mermer kaplama işlemi uzun yıllar kullanılacağı için daha sonra olabilecek kırılma, çürüme, çatlama, dökülmeye karşı çalışmaların dikkatli bir şekilde olması gereklidir.


mermer-sistre-kaplama-doseme-cila

Dış cephe kaplamaları yüzeye dik olarak kaplanır ve bu da beraberinde bazı riskleri doğurabilmektedir.

Depremlere karşı kaplama yapabilmek için mutlaka gerekli hassasiyetle çalışılması gereklidir.


Diğer bir önemli konu da kaplama da görsellik ve işçiliktir.Mermer kaplama yapılacak olan alana getirildiğinde Fabrika’ dan Cilalı bir şekilde getirilmeli ve o şekilde yüzeye monte edilmelidir.


Zira daha önceden kaplama yapılmış ancak bakıma girecek ise mutlaka usta ellerde, işin ehli ustalar tarafından zarar vermeden bakım yapılmalıdır.


Bu yüzden diyoruz ki Mermer Kaplama veya Mermer Döşeme yapmayı düşünüyorsanız Mutlaka Usta Ellerden Ayddekorasyon Firmasından Yardım Almayı Unutmayın.Unutulmaması gereken en önemli konu AYDDEKORASYON firması olarak yaptığımız her işlem için en az 5 yıl garanti vermekteyiz.Hemen Arayın Fırsatları Kaçırmayın 0538-771-70-13
ayddekorasyon-telefon
Granit, Kaplama, Granit Kaplama, Granit Nedir